O nás

Rodinná společnost LB BOHEMIA, s.r.o.

Chtěl bych vám předem moc poděkovat, že jste navštívili naše webové stránky a projevili zájem o naše produkty a služby.

Naše společnost je již více než 20 let předním výrobcem a distributorem zdravotnických pomůcek každodenní potřeby pacientů s různými handicapy či zdravotními omezeními.

Naše síla je zejména v segmentu pasivních antidekubitních matrací určených pro prevenci a léčbu proleženin všech stupňů. V daném segmentu se snažíme neustále zdokonalovat a  pracovat na inovacích, klinických studií a testování tak, abychom našim klientům přinášeli vždy to nejlepší a nejkvalitnější řešení.
Díky certifikaci EU MDR našich pasivních antidekubitních matrací společnost splňuje požadavky Evropského parlamentu a Rady (EU) 2017/745, že matrace, které jsou jako zdravotnický prostředek, jsou bezpečné, účinné a vhodné pro poskytování zdravotní péče.
Další významnou sekcí naší společnosti je nabídka kvalitních pečovatelských a nemocničních lůžek, nočních stolků a dalšího příslušenství předních tuzemských a evropských značek.

Klademe veliký důraz nejen na kvalitu námi nabízených produktů, ale zejména na dlouholeté odborné znalosti dané problematiky, servisu a zpětné vazby od našich klientů a zákazníků, které jsou pro nás velmi klíčové a důležité do další práce a vývoje námi nabízených produktů.

To vše nabízíme v duchu rodinné společnosti LB BOHEMIA, s. r.o., která tu je s vámi a pro vás již od roku 2000.

Za LB BOHEMIA – David Bednár – jednatel společnosti

Politika kvality společnosti LB Bohemia s.r.o. zaměřená na zákazníky  je založena na těchto principech :

  • Analýza současných i budoucích potřeb zákazníků společnosti LB BOHEMIA, s.r.o.
  • Měření spokojenosti zákazníků a reagování na jejich potřeby.

Společnost LB BOHEMIA, s.r.o. – rodinná tradice již od roku 2000